Kurumsal

2013 yılından beri Efes Enerji ismiyle anılan köklü firmamız, yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji kaynakları projeleri üzerinde çalışmaktadır. Bu tarihten öncesinde ise firmamız endüstriyel tesis ve alçak ve orta gerilim dağıtım alanında hizmetlerini sürdürmüştür. Sektördeki bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde günümüzde öncü firmalardan bir tanesi haline gelen Efes Enerji, alanında uzman iş ortaklarıyla birlikte enerji alanındaki projelerini sürdürmektedir.

Türkiye’deki enerji ihtiyacı için dışa bağlılığı kaldırma misyonuyla hareket eden firmamız, her zaman çözüm ve memnuniyet odaklıdır. Sürdürülebilir değer yaratmak için çıktığı bu yolda emin adımlarla yürüyen ve bu yolculukta uzman kadrosunu her geçen gün geliştiren Efes Enerji, geniş bir hizmet ağına sahiptir. Hizmetlerimizden bazıları;

  • Yenilenebilir enerji sistemleri
  • Alçak, orta gerilim dağıtım tesisat işleri
  • Endüstriyel kontrol ve otomasyon
  • AG pano ve proje imalatı şeklindedir.

Enerji alanında ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplayan Efes Enerji, verdiği bu hizmetlerde iş ortaklarından da faydalanmaktadır. İmza atılan projelerde alanında uzman partnerlerimiz ile çalışarak tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekte ve tüm beklentileri karşılayabilmek adına süreçte devamlı olarak müşterilerimizle iletişim kurmaktayız.

Biz Kimiz?

Efes Enerji ülkemizde hizmet veren, buna ek olarak yurtdışı projeleri de bulunan köklü ve profesyonel bir şirkettir. Şirketimizin kuruluş amacı enerji anlamındaki dışa bağlılığı sona erdirmek ve sektörde edindiğimiz bilgi birikimini arttırmaktır. Proje tasarımı ve üretim alanında verdiğimiz hizmetler, müşteri memnuniyetini %100 karşılamakta olup, iş ortaklarımızın da alanlarındaki uzmanlıkları sayesinde tüm süreç sorunsuz şekilde tamamlanmaktadır. Üstelik müşterilerimiz firmamızdan hizmet öncesi, esnası ya da sonrası destek alabilmekte ve istedikleri her an bizlerle iletişime geçebilmektedir.

Efes Enerji; teknolojik gelişmeleri hızlı şekilde adapte olması, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlaması, müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarını sürdürmesi, alanında oldukça başarılı partnerler ile çalışması, görev ve sorunluluklarının farkında olarak çalışması, projelerini yaparken doğaya karşı olan sorumluluklarını ihmal etmemesi ve projelerde yaşanabilecek olası sorunların önüne geçebilmek için önceden tüm önlemleri alması gibi özellikleri sayesinde günümüzde enerji alanında en iyi hizmetleri veren firmalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Enerji sektöründeki bu başarılarımız, her geçen gün artarak devam etmektedir.

Referanslarımız

Oldukça uzun bir süredir enerji sektöründe hizmet veren ve bu bağlamda pek çok projenin hazırlanması ve üretimini üstlenen Efes Enerji, geçmişten günümüze kadar hem küçük hem de büyük ölçekli firmalar ile çalışmıştır. Devam eden, bitirilen, mühendisliği yapılan tüm projelerimizi incelemek ve fikir edinmek için Referanslarımız sayfamıza göz atabilir ve görsellerle desteklenen projelerimizin tüm detaylarına erişebilirsiniz.