Partnerlerimiz

Uzun yıllardır enerji sektöründe hizmet veren firmamız, 2013 yılından itibaren Efes Enerji adı altında yenilenebilir enerji kaynakları alanında hizmet vermektedir. Efes Enerji şirketimizin asıl hedefi, ülkemizde yeni gelişmeye başlayan enerji sektörünü olabildiğince ileri taşımak ve enerji alanında dışa bağlılığı ortadan kaldırmaktır. Efes Enerji, bu misyonunu yerine getirebilmek için alanında en iyi olan iş ortaklarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız, iş ortaklarını seçerken oldukça özenli davranmış ve kendi gibi teknolojiyi yakından takip eden, müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek hareket eden, projeleri yaparken çevreye olan sorumluluğunu kaybetmeyen firmalar ile çalışmaya özen göstermiştir. Bu sayede Efes Enerji firmamızın imza attığı tüm işler, sektörün en iyi işleri haline gelebilmiştir. Güncel olarak Efes Enerji iş ortaklarımız;

nature enerji
innovatist
gensed
Fronius

Güçlü Yönlerimiz

Her zaman yenilikçi olmayı ilke haline getiren Efes Enerji, tüm müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yapmakta ve tüm beklentileri fazlasıyla karşılayacak çözüm önerileri üretmektedir. Sürdürülebilir değer yaratmak için her geçen gün daha fazla çalışan Efes Enerji, alanında uzman ekibi ve projelerde birlikte çalıştığı partnerleri ile büyük işlere imza atmaktadır. Firmamızın en önemli ve büyük misyonu ise ülkemizdeki enerji açığını kapatmak ve enerji anlamında meydana gelen dışa bağlılığı sona erdirerek daha güçlü ve bağımsız olmamızı sağlamaktır.